Language practice and cultural interaction in Antalya, Turkey

Country

Turquia

Favorito 18 vezes


 • rating

  Classificação do anfitrião

 • feedbacks

  Comentário

 • last activity

  Última atividade

  16/06/2022

 • Medalhas

  Good Host
 
  2022 

 Hospedagem min. solicitada: 1 semana ou menos

J
F
M
A
M
J
J
A
S
O
N
D
 • Descrição

  Descrição

  I live in a place in nature close to the city in Antalya. After my university education, I have now completed my master's degree. I am inspired by the dreams of children and the ideas of good-hearted people. I have two cute little dogs. I am an open-minded, respectful and clean person. I would like to make new friends, meet new people, learn new languages, learn new cultures, travel, help and share life, and travel a lot. Reliable and truthful people can contact me. I hate liars and thieves. See you soon... I would like to host refugee people from Ukraine as guests in my home. I also accept families with children.

  antalyada şehire yakın doğa içinde bir yerde oturuyorum. üniversite eğitimin den sonra şimdi master yüksek lisans eğitimimi tamamladım. çocukların hayallerinden ve iyi kalpli insanların fikirlerinden ilham alıyorum. iki sevimli küçük köpeğim var.açık fikirli saygılı ve temiz bir insanım. yeni arkadaşlıklar edinmek yeni insanlarla tanışmak yeni diller öğrenmek yeni kültürler öğrenmek seyehat etmek hayatı yardımlaşmak ve paylaşmak ve çokça seyehat etmek isterim.güvenilir ve doğru sözlü insanlar benimle iletişime geçebilir.yalancı ve hırsız insanlardan nefret ederim. görüşmek üzere... Ukrayna li mülteci insanları evimde misafir olarak ağırlamak istiyorum.cocuklu aile de kabul ederim.

 • Tipos de ajuda e oportunidades de aprendizado

  Tipos de ajuda e oportunidades de aprendizado

  Projetos artísticos
  Prática de idiomas
  Ensino
  Jardinagem
  Criar/cozinhar refeições caseiras
  Ajuda a cuidar da casa
  Hotelaria/turismo
  Manutenção geral
  Ajuda com computadores/internet

 • Oportunidades de intercâmbio cultural e aprendizado

  Oportunidades de intercâmbio cultural e aprendizado

  Natural life, animals, natural water resources and natural food, Turkish culture and all the beauties of our beautiful city Antalya, great parties on clean beaches or swimming in the sea, learning Turkish language, seeing other natural beauties and walking the historical Lycian path.

  Doğal yaşamı hayvanları doğal su kaynakları ve doğal yemekleri türk kültürünü ve güzel şehrimiz antalya nın tüm güzelliklerini temiz plajlarda harika partiler yada denizde yüzmek türk dilini öğrenmek diğer doğal güzellikleri görmek ve tarihi likya yolunu yürüme imkanı elde edebilirler.

 • Projetos que envolvem crianças

  Projetos que envolvem crianças

  Este projeto pode envolver crianças. Para mais informações, veja aqui nossas diretrizes e dicas.

 • Ajuda

  Ajuda

  practice language (english. russian. spanish). I would like to welcome people whose mother tongue is one of these languages. I can also evaluate people from different languages and cultures. I would like to host Ukrainian refugee people as guests in my home.

  dil pratiği yapmak (ingilizce. rusça. ispanyolca). yani ana dili bu dillerden biri olan insanları ağırlamak isterim. farklı dil ve kültürden olanları da değerlendirebilirim.ukraynali mülteci insanları evimde misafir olarak ağırlamak istiyorum.

 • Idiomas

  Idiomas
  Inglês: Iniciante
  Espanhol: Iniciante
  Russo: Iniciante

  Este anfitrião oferece intercâmbio de idiomas
  yukarıda belirttiğim bu 3 dile de ilgim var.

 • Acomodação

  Acomodação

  He can stay in the private guest room at my house. He can also use the other room if he wishes. You can eat breakfast and dinner in the morning. In short, there will be no problems with food and bed.

  evimdeki özel misafir odasında kalabilir. dilerse diğer odayı da kullanabilir. sabah kahvaltı ve akşam yemeği yiyebilir. yani kısacası yemek ve yatak konusunda sorun olmaz .

 • Algo mais...

  Algo mais...

  Together we can take short or long trips with my motorbike. there is also a city bus that goes from my house to the city every morning and evening. In addition, our road is very busy and there is the opportunity to travel by hitchhiking.

  birlikte motorbisikletimle kısa veya uzun seyahatler yapabiliriz. ayrıca evimden şehre her gün sabah ve akşam gidip gelen bir belediye otobüsü var. ayrıca yolumuz çok işlek ve otostop ile de yolculuk imkanı var.

 • Mais alguns detalhes

  Mais alguns detalhes

  • Acesso à internet

  • Acesso à internet limitado

   Acesso à internet limitado

  • Temos mascotes

  • Somos fumantes

  • Pode hospedar famílias

 • Pode hospedar nômades digitais

  Pode hospedar nômades digitais

  evet dijital göçebeleride barındırabilirim ama sınırsız bir internetim yok ancak dijital göçebe arkadaşımız için bir internet paketi satın alabilirim. ve bu nun ücretini dijital göçebe arkadaşımız ödemelidir. yani bir miktar az olmak şartıyla normal koşullarda internetimi ücretsiz bedava kullanabilirler ancak daha fazlası için yeni bir abonelik ve paket almalıyız:)

 • Espaço para estacionar campervans

  Espaço para estacionar campervans

  50 metre kare düz bir alan var. ayrıca yanında wc. ve su var karavan için gayet uygundur.

 • Pode aceitar animais

  Pode aceitar animais

  tabiki evcil hayvan için bahçem var.ve bahçenin etrafı tel ile çevrilidir. evcil hayvanı eve alamam:)

 • Quantos Workawayers pode acomodar?

  Quantos Workawayers pode acomodar?

  Mais de 2

 • ...

  Horas previstas

  Maximum 4-5hours a day, 5 days a week

Essas classificações são opcionais e foram dadas junto com os comentários dos membros.A classificação média deixada por cada opção é exibida.

Precisão do perfil: (4.7)

Intercâmbio cultural: (5.0)

Comunicação: (4.7)Nº de ref. de anfitrião: 256222924436