Come and help me to improve my English in Pleven, Bulgaria

Country

Bulgarie

Enregistré comme favori 32 fois


  • rating

    Évaluation d'hôte

  • feedbacks

    Feedback

    -

  • last activity

    Activité récente

    15.12.2021

 
  2022 
J
F
M
A
M
J
J
A
S
O
N
D
  • Description

    Description

    My name is Margaret (man) and I am 62 years old. I live alone in a midsize city in Bulgaria. I have two sons. Workaway prefer to be English speaking. Unfortunately I can accept only one person for a period of 2 or 3 weeks. I can provide excellent conditions for accommodation. I have a small farm with chickens. But this is for fun.

    Аз се казвам Маргарит (мъж) и съм на 62 години. Живея сам в средно голям град в България. Имам двама сина. Предпочитам Workaway да е английско говорещ. За съжаление мога да приема само един човек за срок от 2 или 3 седмици. Мога да предоставя прекрасни условия за нощуване. Аз имам малко стопанство с кокошки. Но това е за забавление.

  • Types d'aide et opportunités d'apprendre

    Types d'aide et opportunités d'apprendre

    Pratique d’une langue
    Projets artistiques

  • Aide

    Aide

    The work consists to talk to me and people around me in English. If you deal with art would be great to do something together. To realize your idea. I have conditions for this. You can draw, make sculptures of stone or wood. You can do what you love to do.If you're a writer and you have unpublished book I can help you to issue it in paper and electronic variant. I will help you. Or whatever you want. You can work in your convenient time. I have everything you need. But all design remains remembrance of me. My communication with you will be a pleasure for me.

    Работата се състой да си говорите с мен и хората около мен на английски. Ако се занимавате с изкуство би било чудесно да направим нещо заедно. Да реализираме вашата идея. Аз имам условия за това. Може да рисувате, да правите склуптора от камък или дърво. Може да правите това което обичате да правите. Ако сте писател и имате неиздадена книга Аз мога да Ви помогна да я издадете в хартиен и електронен вариант. Аз ще ви помагам. Или каквото пожелаете. Можете да работите в удобно за вас време. Аз имам всичко от което се нуждаете. Но всичко което изработите остава спомен за мен. Общуването ми с вас ще е удоволствие за мен.

  • Langues parlées

    Bulgarian: Courant
    Anglais: Courant

  • Hébergement

    Hébergement

    Will accommodate you in my apartment and I will move to live with friends.
    Have all the amenities.
    No smoker is desirable.

    Ще Ви настаня в моя апартамент а аз ще се преместя да живея при приятели.
    Разполагам с всички удобства.
    Не пушач е желателно.

  • Autres infos...

    Autres infos...

    Unfortunately I can only provide you lunch. Leisure can provide your old car but you need to pay the costs of fuel maintenance and insurance. There are many interesting places around. Neighboring cities are a 1.5-hour drive away.

    За съжалени аз мога да Ви осигуря само обяд. За свободното време мога да ви осигуря старата си кола но е необходимо да заплатите разходите по гориво поддръжка и застраховка. В града има много интересни места наоколо. Съседните градове са на 1,5 часа път с кола.

  • Informations complémentaires

    Informations complémentaires

    • Accès Internet

    • Accès Internet limité

      Accès Internet limité

    • Nous avons des animaux

    • Nous sommes fumeurs

    • Familles bienvenues

  • Combien de volontaires pouvez-vous accueillir ?

    Combien de volontaires pouvez-vous accueillir ?

    Plus de 2

  • ...

    Nombre d'heures attendues

    Maximum 4-5 hours a day, 5 days a week


N° de référence hôte : 754647333534