Language practice and cultural interaction in Antalya, Turkey

Country

Turquie

Enregistré comme favori 18 fois


 • rating

  Évaluation d'hôte

 • feedbacks

  Feedback

 • last activity

  Activité récente

  16.06.2022

 • Badges

  Good Host
 
  2022 

 Séjour min. souhaité : Une semaine ou moins

J
F
M
A
M
J
J
A
S
O
N
D
 • Description

  Description

  I live in a place in nature close to the city in Antalya. After my university education, I have now completed my master's degree. I am inspired by the dreams of children and the ideas of good-hearted people. I have two cute little dogs. I am an open-minded, respectful and clean person. I would like to make new friends, meet new people, learn new languages, learn new cultures, travel, help and share life, and travel a lot. Reliable and truthful people can contact me. I hate liars and thieves. See you soon... I would like to host refugee people from Ukraine as guests in my home. I also accept families with children.

  antalyada şehire yakın doğa içinde bir yerde oturuyorum. üniversite eğitimin den sonra şimdi master yüksek lisans eğitimimi tamamladım. çocukların hayallerinden ve iyi kalpli insanların fikirlerinden ilham alıyorum. iki sevimli küçük köpeğim var.açık fikirli saygılı ve temiz bir insanım. yeni arkadaşlıklar edinmek yeni insanlarla tanışmak yeni diller öğrenmek yeni kültürler öğrenmek seyehat etmek hayatı yardımlaşmak ve paylaşmak ve çokça seyehat etmek isterim.güvenilir ve doğru sözlü insanlar benimle iletişime geçebilir.yalancı ve hırsız insanlardan nefret ederim. görüşmek üzere... Ukrayna li mülteci insanları evimde misafir olarak ağırlamak istiyorum.cocuklu aile de kabul ederim.

 • Types d'aide et opportunités d'apprendre

  Types d'aide et opportunités d'apprendre

  Projets artistiques
  Pratique d’une langue
  Enseignement
  Jardinage
  Cuisine/repas pour la famille
  Aide à la maison
  Accueil / tourisme
  Entretien général
  Aide informatique / avec Internet

 • Echange culturel et opportunités d'apprendre

  Echange culturel et opportunités d'apprendre

  Natural life, animals, natural water resources and natural food, Turkish culture and all the beauties of our beautiful city Antalya, great parties on clean beaches or swimming in the sea, learning Turkish language, seeing other natural beauties and walking the historical Lycian path.

  Doğal yaşamı hayvanları doğal su kaynakları ve doğal yemekleri türk kültürünü ve güzel şehrimiz antalya nın tüm güzelliklerini temiz plajlarda harika partiler yada denizde yüzmek türk dilini öğrenmek diğer doğal güzellikleri görmek ve tarihi likya yolunu yürüme imkanı elde edebilirler.

 • Projets impliquant des enfants

  Projets impliquant des enfants

  Ce projet peut impliquer des enfants. Pour en savoir plus, consultez nos directives et conseils ici.

 • Aide

  Aide

  practice language (english. russian. spanish). I would like to welcome people whose mother tongue is one of these languages. I can also evaluate people from different languages and cultures. I would like to host Ukrainian refugee people as guests in my home.

  dil pratiği yapmak (ingilizce. rusça. ispanyolca). yani ana dili bu dillerden biri olan insanları ağırlamak isterim. farklı dil ve kültürden olanları da değerlendirebilirim.ukraynali mülteci insanları evimde misafir olarak ağırlamak istiyorum.

 • Langues

  Langues parlées
  Anglais: Débutant
  Espagnol: Débutant
  Russe: Débutant

  Cet hôte propose un échange linguistique
  yukarıda belirttiğim bu 3 dile de ilgim var.

 • Hébergement

  Hébergement

  He can stay in the private guest room at my house. He can also use the other room if he wishes. You can eat breakfast and dinner in the morning. In short, there will be no problems with food and bed.

  evimdeki özel misafir odasında kalabilir. dilerse diğer odayı da kullanabilir. sabah kahvaltı ve akşam yemeği yiyebilir. yani kısacası yemek ve yatak konusunda sorun olmaz .

 • Autres infos...

  Autres infos...

  Together we can take short or long trips with my motorbike. there is also a city bus that goes from my house to the city every morning and evening. In addition, our road is very busy and there is the opportunity to travel by hitchhiking.

  birlikte motorbisikletimle kısa veya uzun seyahatler yapabiliriz. ayrıca evimden şehre her gün sabah ve akşam gidip gelen bir belediye otobüsü var. ayrıca yolumuz çok işlek ve otostop ile de yolculuk imkanı var.

 • Informations complémentaires

  Informations complémentaires

  • Accès Internet

  • Accès Internet limité

   Accès Internet limité

  • Nous avons des animaux

  • Nous sommes fumeurs

  • Familles bienvenues

 • Possibilité d’accueillir les digital nomads

  Possibilité d’accueillir les digital nomads

  evet dijital göçebeleride barındırabilirim ama sınırsız bir internetim yok ancak dijital göçebe arkadaşımız için bir internet paketi satın alabilirim. ve bu nun ücretini dijital göçebe arkadaşımız ödemelidir. yani bir miktar az olmak şartıyla normal koşullarda internetimi ücretsiz bedava kullanabilirler ancak daha fazlası için yeni bir abonelik ve paket almalıyız:)

 • Espace pour garer des vans

  Espace pour garer des vans

  50 metre kare düz bir alan var. ayrıca yanında wc. ve su var karavan için gayet uygundur.

 • Possibilité d'accueillir les animaux

  Possibilité d'accueillir les animaux

  tabiki evcil hayvan için bahçem var.ve bahçenin etrafı tel ile çevrilidir. evcil hayvanı eve alamam:)

 • Combien de volontaires pouvez-vous accueillir ?

  Combien de volontaires pouvez-vous accueillir ?

  Plus de 2

 • ...

  Nombre d'heures attendues

  Maximum 4-5hours a day, 5 days a week

Ce sont des évaluations supplémentaires en option lorsque les membres laissent un feedback. La note moyenne pour chaque option est affichée.

Exactitude du profil: (4.7)

Échange culturel: (5.0)

Communication: (4.7)N° de référence hôte : 256222924436